FIRMAST

Me oleme avatud pikaajalistele suhetele

Oleme huvitatud igast partnerist, mistõttu leiame alati võimalust pakkuda individuaalseid eriti maitvaid ja soodsaid koostöötingimusi. Praaktoodete puudumine, kiire valmistamine ja optimaalne hind on viinud ettevõtet ühele juhtpositsioonidest antud segmendis. Seepärast ärge enam otsige, vaid helistage kiiresti veebilehel näidatud telefoninumbril või jätke oma päringut. Eriti kogenud tootmisspetsialistid mõtlevad hoolikalt läbi ja kujundavad välja optimaalset koostööplaani, mis kokkuvõttes viib kõrge kvaliteedi ja kiire tulemuseni.

Metalli ja muude levinud materjalide professionaalsed töötlemisteenused

Tänapäeval ümbritseb meid suur hulk erinevaid seadmeid ja roboteid, mis aitavad meid tootmisega seotud paljude keeruliste ülesannete täitmisel. Kõik need seadmed koosnevad metall- ja plastdetailidest, mis võivad töötada ka ööpäevaringselt. Mehhanismide sees toimub aga pidevalt hõõrumisprotsess, temperatuur tõuseb ning seepärast võivad vahest isegi igavesteks peetud väikesed hammasrattad muutuda kõlbmatuks. Mida sellisel juhul teha – kas hakata soetama uut tööpinki või seadet või leida teenusepakkujat, kes taastab ära vanaks ja kõlbmatuks muutunud seadme osa? Suur ja rikkaliku kogemusega metalli töötlemisega tegelev ettevõte aitab nii firmadel kui ka füüsilistel isikutel hoida kokku märkimisväärset rahasummat.
Tootmisettevõte on valmis täitma nii üksikuid tellimusi kui ka  sõlmima lepingut nailonist, fluorplastist, pronksist või roostevabaterasest detailide seeriatootmiseks. 10 aasta jooksul on meie spetsialistid täitnud ka eriti keerulisi tellimusi individuaalprojektide järgi. Kuid kui projekti pole, siis on võimalik valmistada kas ühte või teist detaili ka katkise ja kõlbmatuks muutunud näidise järgi. Kõik tellijad, kes on pöördunud ettevõttesse  OÜ „LDS-METALL“, on saanud tulemuse kiirelt ja mõistliku tasu eest. Ettevõte on varustatud kvaliteetsete ja kaasaegsete välismaiste seadmetega, mis võimaldab osutada järgmiseid teenuseid ning täita järgmiseid töid:
 • CNC treimist, freesimist, sisetreitöid;
 • keevitusteenuseid;
 • metalli peiteldust;
 • puurimist;
 • koostelukksepatöid;
 • ükskõik milliste mõõtudega erinevate sulamite sh ülitugevate lõikamist;
 • toodete lihvimist;
 • termotöötlust;
Alates 2006. aastas osutab ettevõte professionaalseid  metalli töötlemisega seotud teenuseid, kasutades seejuures vaid kvaliteetseid, kaasaegseid materjale. Meie meistrid jälgivad pidevalt antud valdkonnas kasutusse võetavaid uusi tehnoloogilisi protsesse ning neid hakatakse ka koheselt ettevõttes rakendama. Suhtudes oma toose kohusetundlikult, saavad meie tellijad soovitud terveid sõlme ja detaile autodele, vajalikke varuosi suurte, keskmiste ja väikeste ettevõtete jaoks, keerulisi mehhanisme.

Miks LDS-Metall?

Kogenud spetsialistid
10 aasta jooksul on meie spetsialistid täitnud ka eriti keerulisi tellimusi individuaalprojektide järgi.
Lai valik personaliteenuseid ühest kohast
Kaasaaegsed seadmed
Kiire tulemus

Võta ühendust

LDS-METALL OÜ

Parima pakkumise saamiseks

Võta ühendust

LDS-Metall OÜ

Väike-Sõjamäe 3e

11415 Tallinn

 • dummy(+372) 521 6168

 • dummy(+372) 607 5067

 • dummylds@ldsmetall.eu

Teenused

CNC treimine

CNC freesimine

CNC sisetreimistööd

Metalli puurimine

Metalli peiteldamine

Keevitusteenused

Metallkonstruktsioonid

Search